ROZMIAR TEKSTU

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „(NIE)ZNANA SUCHOWOLA…”, organizowanym przez Miejsko-Gminną Biblioteką Publiczną oraz Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Turystyki w Suchowoli. Jest to jedno z działań związanych z obchodami 300-lecia naszego miasta. Konkurs ma zasięg ogólnopolski, zatem mogą wziąć w nim udział nie tylko mieszkańcy Suchowoli, ale wszyscy miłośnicy fotografowania powyżej 15 roku życia.
Aby wziąć udział w konkursie należy dostarczyć do biblioteki publicznej 3 zdjęcia ukazujące piękno gminy Suchowola. Mile widziane będą zdjęcia z różnych pór roku. Fotografie muszą być wykonane w 2017 r. Prace wraz z kartą zgłoszenia należy złożyć do 9 września 2017 r.
Dla laureatów konkursu przewidziano atrakcyjne nagrody finansowe.
Najlepsze zdjęcia ukażą się w kalendarzu gminy Suchowola na 2018 rok.  

Pod koniec września zgłoszone fotografie wezmą udział w internetowym głosowaniu, które odbędzie się na www.facebook.com/goksitsuchowola. Autor zdjęcia z największą ilością „polubień’ otrzyma nagrodę publiczności.
Wszystkie wymagania oraz szczegóły techniczne, jak i organizacyjne dostępne są w regulaminie konkursu, który znajduje się poniżej.

 

Do pobrania:

1. Regulamin konkursu.

2. Karta zgłoszenia.