ROZMIAR TEKSTU

Ogłoszony w połowie grudnia konkurs na najpiękniejszą dekorację świąteczną posesji w gminie Suchowola został rozstrzygnięty.

Do konkursu zgłoszono 15 posesji.

 Jury w składzie: Joanna Wałuszko, Krzysztof Niedźwiecki, Piotr Łabanowski oceniało  iluminacje i wystrój świąteczny w obrębie całej posesji, ogólne wrażenie estetyczne, oryginalność dekoracji i pomysł na ozdobienie posesji oraz harmonię z otoczeniem.

Po wizytacji wszystkich zgłoszonych posesji jury nie miało wątpliwości, że pierwsza nagroda należy się panu Mirosławowi Hościło z Drygi Kolonii. Drugie miejsce przypadło w udziale pani Mirosławie Hapoń z Suchowoli oraz Annie Kretowicz z Olszanki Kolonii, a trzecieUrszuli Cichońskiej-Filipkowskiej z Chodorówki Nowej. Komisja wyróżniła ponadto trzech uczestników konkursu: Julię Dojnię z Kopciówki, Krzysztofa Mańczuka z Chmielówki oraz Teodorę Bogdan z Suchowoli. Pozostali uczestnicy otrzymali wyróżnienia rzeczowe: Teresa Jarmoszko z Ostrówka, Andrzej Sławiński z Karpowicz, Anna Cymbor z Karpowicz, Antoni Wojtulewicz z Jatwiezi Małej, Agata Kłoczko z  Drygi, Anna Małyszko z Suchowoli, Aneta Rudzik z Suchowoli, Małgorzata Kiszluk z Suchowoli.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za wzięcie udziału, jak również gratulujemy jego zwycięzcom.

Wręczenie nagród nastąpi 22 stycznia o godz. 13.00 w kinie Kometa w Suchowoli podczas Festiwalu Kolęd i Pastorałek.

Galeria zdjęć dostępna jest na stronie  https://www.facebook.com/pg/goksitsuchowola/photos/?tab=album&album_id=1518855988144308

 

 

 

 

WW